BURAK ALHAS

Merhaba Dünya!

Bu kaçıncı merhaba yazısı, kaçıncı size selam verişim bilemiyorum. Ama bunun son olacağına dair sizlere söz verebilirim.

Şimdi sizlere kıssadan hisse bu blog neden bu kadar çok kapanıyor, neden sürekli veri kaybı yaşanıyor hepsinden azda olsa bahsedeyim.

Bu blog eskiler bilir sürekli olarak yazılar girilen, çekilişler yapan, tasarımlar yayınlayan ve dağıtan bir blog idi. Sonrasında hosting firmamı değiştirmemle başlayan bu blogun tutulması olayı 1.5 yıldır hala devam ediyor. Şimdi bir firma ile anlaşıp hosting paketimi aldım. Artık hosting paketimden yana sıkıntım kalmadı. Hatta kalıcı olsun diye alan adını da 1 yıl daha uzattım. Neyse. Projeler, işler, aile derken ilgilenme gibi bir fırsatım inanın hiç olmuyordu. Aslında çok istiyordum yeni yeni tasarımlar yayınlamayı, yeni yeni bilgileri sizlerle paylaşmayı fakat dediğim gibi hiç fırsatım olmuyordu ve hepsini düzene soktuktan sonra böyle bir şey yapmaya karar verdim.

Şu an çok şükür hepsi düzene girdi. Peki girdi de bundan sonra ne olacak?

İlk öncelikle planlarım arasında öncelikle kendime özel bir tema tasarlayıp, kodlamasını yapacağım. Bu tema hiç bir zaman dağıtılmayacak veya satılmayacak şekilde bir tasarım olacak. Daha sonrasında ayda bir düzenli olarak ücretli/ücretsiz tasarımları piyasaya çıkarmayı düşünüyorum. Şu anda planlarım arasında da ThemeForest gibi sitelere girmek, orada tasarımlarımı yayınlamak gibi bir beklentimde yok. Bundan sonra içerik olarak sürekli olarak bilgim olan yazılım dillerinde sizlere yazılar yazmayı düşünüyorum.

Bu arada tüm yazılarım akşam saat 8’de yayında olacak. Başka saatlerde yayınlamayacağım. 10 dakika erken ya da geç olabilir kusura bakmayın o kadar 🙂

Şimdilik planlarım bu kadar. Daha ileride neler olur, neler değişir orası belli olmaz.

Hadi şimdiden kendime hayırlı uğurlu olsun diyor ve ilk yazımı yazmaya gidiyorum 🙂

BURAK ALHAS

20'li yaşları bir türlü atlatmak istemeyen, bilgisayarla ilgili blogger ve devoloper

2 Yorum